Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Herb SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3 im. ks. Jana Twardowskiego

Sobota 24.02.2018

zaawansowane

Plan finansowy dochodów i wydatków

Szkoła jako jednostka budżetowa wszelkie osiągnięte dochody odprowadza na rachunek budżetu jednostki samorządu terytorialnego.
Dochody budżetowe klasyfikowane są wg działów i rozdziałów.

Wydatki budżetowe ZSNr 11 klasyfikowane są wg działów i rozdziałów, które określają rodzaj finansowej działalności i paragrafów wskazujących na ekonomiczny charakter ponoszonych wydatków. Realizacji wydatków środków finansowych szkoła dokonuje w ramach klasyfikacji budżetowej, czyli jednolitego systemu symboli cyfrowych i nazw stosowanych do określenia jednorodnych wydatków budżetowych wg ustalonych kryteriów.
Szkoła może zaciągać zobowiązania  płatne w danym roku tylko do wysokości kwot wydatków ujętych i zatwierdzonych w planie finansowym wydatków na dany rok w poszczególnych podziałkach  klasyfikacji budżetowej  wydatków.

Finansowanie działalności szkoły odbywa się ze środków otrzymanych od jednostki samorządu terytorialnego.
Ujęte w planie finansowym, a niezrealizowane wydatki wygasają z upływem roku, środki na wydatki otrzymane, a niewydatkowane podlegają zwrotowi.

Plan finansowy dochodów i wydatków na 2015 rok

Wytworzył:
Aneta Jas
(2015-03-18)
Udostępnił:
Bożena Bukowska
(2013-10-27 19:19:59)
Ostatnio zmodyfikował:
Bożena Bukowska
(2015-03-18 22:32:20)

ilość odwiedzin: 199082

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.